Het daverende sluitstuk van de Engelsfors-trilogie: De sleutel — De finale

15 maart — Een groepje zestienjarige scholieren dat op het oog niets met elkaar gemeen heeft, ontdekt dat ze heksen zijn en bijzondere krachten hebben. Ze zijn de Uitverkorenen en binden de strijd aan met het kwaad... DE SLEUTEL — DE FINALE is het tweede deel van het daverende sluitstuk van de Zweedse bestsellertrilogie ENGELSFORS. De serie verschijnt in 26 landen en werd verfilmd door Benny Andersson (ABBA). Een pageturner voor tieners en jongvolwassenen, maar ook voor volwassen YA-liefhebbers is d...

maart 2016

  1. mar 11

    BELGRAVIA, grandioze roman van de bedenker en producer van Downton Abbey

    Na het wereldwijde succes van de televisieserie DOWNTON ABBEY heeft de auteur Julian Fellowes met de roman BELGRAVIA een uniek uitgeefproject neergezet. Voorafgaand aan de publicatie van het boek op 30 juni 2016 laat Fellowes zijn nieuwe meesterwerk in elf wekelijkse episodes verschijnen, in de traditie van Charles Dickens. Dit e-bookfeuilleton start op 14 april 2016.
  2. mar 04

    De nieuwe Lapidus: STOCKHOLM DELETE

    STOCKHOLM DELETE gaat over mensen die proberen de gebeurtenissen uit hun verleden te wissen en die bereid zijn alles te doen om de oude, slechtere versie van zichzelf uit te roeien. Het vertelt over een grillige wereld die sommigen fataal zal worden, maar anderen ongelooflijke kansen biedt. Dit is Jens Lapidus op zijn best. STOCKHOLM DELETE verschijnt 30 maart 2016.

februari 2016

  1. feb 19

    DE KLEERMAAKSTER VAN DACHAU van Mary Chamberlain

    Mary Chamberlin heeft met De kleermaakster van Dachau een bewogen levensverhaal geschreven van een sterke vrouw in de periode vlak voor, tijdens en vlak na de Tweede Wereldoorlog.
  2. feb 17

    24 DAGEN van Guillaume Musso

    'Overweldigend. Misschien wel zijn beste boek tot nu toe.' - METRONEWS
  3. feb 12

    BLACK-EYED SUSANS, ijzersterke psychologische thriller van Julia Heaberlin

    Ik ben het onderwerp van schreeuwerige krantenkoppen en gruwelijke verhalen. Ik ben een van de vier Black-Eyed Susans. Degene die geluk heeft gehad. ‘Fris, ontroerend, spannend, onvoorspelbaar, geestig en een van de effectiefste Amerikaanse thrillers van de laatste tijd.’ - NRC HANDELSBLAD BLACK-EYED SUSANS verschijnt op 19 april 2016.
  4. feb 04

    Kim Moelands genomineerd voor De Diamanten Kogel 2015

    Donderdagavond 4 februari werd in Antwerpen bekendgemaakt dat de thriller DE VROUW IN DE SPIEGEL van Kim Moelands is genomineerd voor de shortlist van DE DIAMANTEN KOGEL 2015. Op de shortlist staan nog vijf andere titels. De winnaar van deze prijs zal bekendgemaakt worden op dinsdag 16 februari. Eerder werd DE VROUW IN DE SPIEGEL uitgeroepen door het publiek tot de beste Nederlandstalige thriller van 2015 en won de Hebban Award. ‘De shortlist voor de Diamanten Kogel bevat de beste...

december 2015

  1. dec 15

    De nieuwe Lynley: DAG DES OORDEELS van Elizabeth George

    Elizabeth George (Ohio, VS, 26 februari 1949) heeft voor haar werk de Anthony Award, de Agatha Award en Le Grand Prix de Littérature Policière gewonnen. Ze werd bovendien genomineerd voor de Edgar Award, de Macavity Award en de Duitse MIMI Award. Veel van haar boeken over inspecteur Lynley en brigadier Havers zijn door de BBC verfilmd. De serie wordt in Nederland door de KRO uitgezonden. DAG DES OORDEELS is het negentiende deel in de Lynley-reeks en verschijnt op 12 januari 2016.
  2. dec 11

    De actiethriller CRASH van Jack Bowman

    De spannende en hoogst actuele actiethriller CRASH speelt zich af in de wereld van de luchtvaarttechnologie en het pokerspel. Een originele thriller met Zuid-Afrika en de VS als kleurrijk decor. Een aanrader voor de liefhebbers van David Baldacci, Tom Clancy en Andy McNab. CRASH van Jack Bowman verschijnt op 16 februari 2016.
  3. dec 09

    ONZE EINDELOZE DAGEN van Claire Fuller

    ONZE EINDELOZE DAGEN is de debuutroman van Claire Fuller. De roman werd door The Huffington Post en The Observer aangewezen als een van de beste debuten van 2015 en won in Engeland de belangrijkste debutantenprijs: The Desmond Elliott Prize. De rechten van ONZE EINDELOZE DAGEN zijn verkocht aan tien landen. De mooie, soms lyrisch geschreven roman met veel spanning laat zich lezen als een een donker sprookje. ONZE EINDELOZE DAGEN is zowel een coming of age-roman als een spannende roman, voor...
  4. dec 01

    De 9 dagen van Rabbit Hayes van Anna McPartlin

    Anna McPartlin (Dublin, 1972) verloor beide ouders op jonge leeftijd en kwam bijna zelf om bij een auto-ongeluk. Zij heeft een aantal jaar als stand-upcomidian opgetreden. Inmiddels heeft ze een succesvolle carrière als auteur opgebouwd en schrijft ze naast romans ook scenario's voor film en televisie. DE 9 DAGEN VAN RABBIT HAYES is een roman vol liefde, humor, leven en kracht en raakt je recht in het hart. In Engeland is het boek een bestseller en de rechten zijn inmiddels verkocht aan meer ...

november 2015

  1. nov 11

    Actuele actiethriller van Andy McNab: NOODTOESTAND

    Andy McNab is het pseudoniem van een voormalig Brits Special Air Service-soldaat. Hij werd wereldberoemd toen hij na de eerste Golfoorlog in 1993 zijn verslag publiceerde van de mislukte SAS-missie Bravo Two Zero, tijdens welke hij door de Irakezen gevangen werd gezet in de beruchte Abu Ghraib-gevangenis. Voor deze missie ontving hij o.a. de Distinguished Conduct Medal. NOODTOESTAND is het nieuwste deel in de populaire Tom Buckingham-reeks en is vanaf 12 januari 2016 verkrijgbaar.

oktober 2015

  1. okt 29

    De nieuwe winterthriller van Suzanne Vermeer: SNEEUWENGELEN

    In november 2015 verschijnt de nieuwe winterthriller SNEEUWENGELEN van Suzanne Vermeer. Suzanne Vermeer is het pseudoniem van de in juni 2011 overleden auteur Paul Goeken. De titels die verschijnen onder het merk Suzanne Vermeer komen steevast in de bestsellerlijst en twee titels werden genomineerd voor de NS Publieksprijs. In totaal zijn er meer dan 1,6 miljoen exemplaren verkocht van alle titels.
  2. okt 14

    David Baldacci's nieuwste gegarandeerde bestseller: DE SCHULDIGEN

    Van David Baldacci zijn in Nederland en Vlaanderen al meer dan 2 miljoen boeken verkocht. DE SCHULDIGEN is het vierde deel in de WILL ROBIE-serie en verschijnt op 17 november 2015.
  3. okt 13

    De nieuwe YA-sensatie: VUURPREEK van Francesca Haig

    VUURPREEK, deel 1 in de Fire Sermon-trilogie, is het debuut van Francesca Haig. De rechten van de trilogie zijn aan meer dan twintig landen verkocht en DreamWorks heeft de filmrechten verkregen. Haig heeft een indrukwekkend begin geschreven van een verslavende YA-thrillertrilogie.

september 2015

  1. sep 29

    Het uitmuntende debuut DE KOLIBRIE van de Finse Queen of Crime, Kati Hiekkapelto

    In de zakken van drie dodelijke slachtoffers wordt een amulet met een exotische beeltenis gevonden. Politierechercheur Anna Fekete bijt zich met haar partner Esko vast in dit moordonderzoek en intussel veroorzaakt ook het Koerdische meisje Bihar problemen... DE KOLIBRIE, het begin van een nieuwe thrillerserie met in de hoofdrol rechercheur Anna Fekete, is het debuut van de Finse Kati Hiekkapelto. Een van de thema's is het brandende immigratievraagstuk in het noorden van Finland. Dit opme...
  2. sep 25

    BLIJF WAAR JE BENT, de nieuwe psychologische thriller van Sharon Bolton

    Auteur Sharon Bolton (1960) woont in Londen, waar veel van haar thrillers zich ook afspelen. Ze is winnaar van de Mary Higgins Clark Award en genomineerd voor de ITW Thriller Award, de CWA Gold Dagger en de Barry Award. Haar nieuwe psychologische thriller BLIJF WAAR JE BENT, met weer het ijzersterke personage Lacey Flint, verschijnt op 12 januari 2016.
  3. sep 22

    DE SLEUTEL HET BEGIN

    Een groepje zestienjarige scholieren dat op het oog niets met elkaar gemeen heeft, ontdekt dat ze heksen zijn en bijzondere krachten hebben. Ze zijn de Uitverkorenen en binden de strijd aan met het kwaad... DE SLEUTEL HET BEGIN is het eerste deel van het daverende sluitstuk van de Zweedse bestsellertrilogie ENGELSFORS. DE SLEUTEL DE FINALE, deel 2, verschijnt in het voorjaar van 2016. De serie verschijnt in 26 landen en werd verfilmd door Benny Andersson (ABBA). Een pageturner voor tieners...

augustus 2015

  1. aug 10

    De roman HUIS VAN EB EN VLOED van Sarah Maine

    HUIS VAN EB EN VLOED van de Engelse auteur Sarah Maine biedt een mix van romantiek, nostalgie en mysterie en speelt zich af op de Hebriden, de uitgestrekte groep ruige eilanden voor de westkust van Schotland. Na overweldigende reacties van pers en lezers werd deze roman onlangs met succes in Engeland opnieuw gelanceerd. Inmiddels zijn de vertaalrechten verkocht aan meerdere Europese landen. HUIS VAN EB EN VLOED verschijnt op 10 november 2015 en is een aanrader voor liefhebbers van o.a. de rom...
  2. aug 04

    Deon Meyers nieuwe Bennie Griessel-thriller, ICARUS, verschijnt op 6 oktober

    Deon Meyer is de internationale bestsellerauteur van tien misdaadthrillers die zich in het Zuid-Afrika van na de Apartheid afspelen. Zijn boeken hebben veel internationale prijzen ontvangen en zijn in 25 talen vertaald. 13 UUR werd in 2012 in Nederland door VRIJ NEDERLAND uitgeroepen tot Thriller van het Jaar. In Nederland en Vlaanderen zijn inmiddels ruim 150.000 boeken verkocht van Deon Meyer.

juni 2015

  1. jun 30

    DE VERDEDIGING van John Grisham

    Sebastian Rudd doet alles om te winnen. Als het kan, binnen de grenzen van de wet... Sebastian Rudd is een van Grishams kleurrijkste, extravagantste en levendigst beschreven hoofdpersonen ooit. DE VERDEDIGING is levensecht, humoristisch en onmogelijk weg te leggen. Dit is John Grisham op zijn best. DE VERDEDIGING, van de succesvolste thrillerschrijver ter wereld verschijnt op 20 oktober 2015.
  2. jun 23

    DE HONDENMOORDEN van Jens Hendrik Jensen, de beste Deense thriller sinds DE VROUW IN DE KOOI

    DE HONDENMOORDEN van Jens Hendrik Jensen is het eerste deel in een nieuwe Scandinavische trilogie van topkwaliteit: OXEN. Op dit moment het beste dat Denemarken op thrillergebied te bieden heeft! DE HONDENMOORDEN heeft een verrassend plot als dat van Larsson, de actie van Kepler en de spanning, warmte en kleurrijke personages van Adler-Olsen. DE HONDENMOORDEN verschijnt op 15 september 2015. Deel twee van de OXEN-trilogie zal verschijnen in het voorjaar van 2016.
  3. jun 16

    HET GEHEIM VAN MIJN MAN - Liane Moriarty

    Eind 2013 verscheen Moriarty's vijfde roman in de VS. Binnen twee weken stond HET GEHEIM VAN MIJN MAN op #1 van de NEW YORK TIMES-bestsellerlijst en bleef in die lijst een jaar staan. Wereldwijd zijn inmiddels ruim 2 miljoen exemplaren verkocht en de vertaling verschijnt in meer dan 36 landen. HET GEHEIM VAN MIJN MAN verschijnt in Nederland op 29 september 2015.
  4. jun 02

    HET MEISJE IN DE TREIN van Paula Hawkins VN-Thriller van het Jaar 2015

    De Detective & Thrillergids van VRIJ NEDERLAND nomineerde acht boeken voor thriller van het jaar 2015. Vanmiddag 2 juni 2015 is bekend geworden dat HET MEISJE IN DE TREIN de VN-Thriller van het Jaar 2015 is geworden. Al maanden domineert Paula Hawkins' debuut de bestsellerlijsten in Amerika en Engeland, waar de grens van drie miljoen verkochte exemplaren inmiddels is gepasseerd. Nu komen hier langzamerhand de niet-Angelsaksische landen bij. Met deze prijs kan niemand meer om het zomerboek van...
  5. jun 02

    Nederlandstalige e-books John Grisham nu verkrijgbaar

    Vandaag lanceert A.W. Bruna 32 e-books van bestsellerauteur John Grisham. Alle titels zullen verkrijgbaar zijn voor € 9,99 per stuk, behalve de in het najaar verschenen thriller Dilemma (€ 14,99). Er zullen verschillende acties rondom de e-books van Grisham plaatsvinden de komende maanden. Ook zijn er verschillende Grisham-titels opgenomen in de Vakantielezen-actie, deze zal van start gaan na de Maand van het Spannende Boek. Op 20 oktober a.s. verschijnt opnieuw een ijzersterke pagetu...